کدام دستگاه بادکن را بخریم

بادکن دستی

فهرست مطالب

همیشه اولین سوالی که مشتریان ما دارند این است که کدام دستگاه بادکن را بخریم ؟ در این مقاله ما به شما توضیح دادیم که کدام دستگاه مناسب شما است

کدام دستگاه بادکن را بخریم با احتساب هزینه و درآمد


 با نگرش هزینه ودرآمد در خطوط تولید بطری یا ظروف حاصله از پت معیارهای مختلفی پیش روی مدیران قرار خواهد گرفت . اولین گزینه ای که با توجه به آن روند استفاده از دستگاه ها مشخص می شود تیراژ می باشد . تیراژ خطوط تولید ملاک استفاده از دستگاه های بادکن بطری به صورت دستی و اتومات است.

۱- بر اساس تیراژ تولید است که تصمیمات استفاده از نیروهای انسانی و مدیریت منابع انسانی مورد توجه قرار می گیرد . اصلا استفاده از دستگاه های بادکن بطری اتومات و نیمه اتومات در تولیدات غیرمرتبط با حوزه اصلی تولید ظروف ( منند لبنیات ، تولید عسل ، ظروف دارو و … ) به تیراژ محصول بستگی دارد اما اگر شما به عنوان فقط تولید کننده ظروف برای صنایع دیگر می باشید اصلا به مصلحت نمی باشد که از دستگاه بادکن دستی استفاده نمائید.

کدام دستگاه بادکن را بخریم
باد کن دستی
بادکن دستی

یعنی مشاوره به شما را در چند حوزه پیگیری می کنیم .

۲- تولید کننده محصولات دیگر ( لبنیات ، عسل ، دارو ) با مصرف محصولات بطری و ظروف پت گزینه ی اول با توجه به نیروی انسانی و تیراژ تصمیم بر استفاده از سیستم های اتومات و نیمه اتومات خواهد بود چرا که هزینه نیروی انسانی و تیراژ پایین براساس درآمد شامل هزینه اضافه خواهد شد که با طرح توجیهی ساده مشخص می شود.

ما پیشنهاد می کنیم که حتی از دستگاه های باد کن بطری پت با سیستم اتومات و نیمه اتومات استفاده نمایید.

دستگاه تمام اتوماتیک بادکن پت
دستگاه تمام اتوماتیک بادکن پت

نیروی انسانی در دستگاه های بادکن بطری دستی و اتومات

نیروی انسانی استفاده شده در این خطوط را ننسبت به خطوط دستی با توجه به میزان تولید از ۵۰ الی ۱۵۰ درصد بهره وری در سیستم تولید خواهد بود.

حال اگرشما شامل گروه دوم باشید یعنی محصولاتی تولید کنید اعم از لبنیات ، خشکبار ، عسل و …که نیازمند ظروف پت باشید پیشنهاد می کنیم که اگر تیراژ کمتر از ۱۰۰۰ عدد در ساعت باشد دستگاه دستی ( بادکن بطری دستی ) می تواند تولید شما را جوابگو باشد و در غیر این صورت باید سراغ باد کن بطری نیمه اتومات بروید.

دستگاه نیمه اتومات بادکن پت
دستگاه نیمه اتومات بادکن پت

خارج از تمام موارد فوق خواهشمندیم قبل از هر گونه اقدام حتماً مشاوره کنید فرقی ندارد که با کارشناسان ماشین سازی گلپایگان یا کارشناسان دیگرحوزه ها صحبت و گفتگو کنید مهم این است بهترین تصمیم را گرفته و بهترین مسیر را انتخاب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تولید پت

تولید پت و پریفرم

تولید پت و پریفرم و انواع بطری پت توسط دستگاه های بادکن پریفرم های تولید شده در دستگاه های تزریق انجام می شود. دستگاه های

ادامه مطلب »
قیمت محصولات ماشین سازی گلپایگان

قیمت محصولات

گروه صنعتی ماشین سازی گلپایگان در راستای قراردادهای صادقانه و شفاف سازی بازار خرید و فروش دستگاههای بادکن بطری و قطعات مرتبط ،قیمت دستگاههای خود

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا